Przeskocz do treści

#NEWS | Bentley Continental GT

 

Panie i Panowie,

Przed Państwem trzecia generacja samochodu, który bez kozery można nazwać definicją luksusowego Grand Turismo – Bentley Continental.

Auto zostało zaprojektowane w Wielkiej Brytanii i tamże jest wykonywane. Pod przeogromną maską znajduje się 6-litrowy silink W12 produkujący 626 koni mechanicznych oraz 900 Nm momentu obrotowego! Czas „od zera do setki” to niespełna 3.7 sekundy. Cała moc przekzaywana jest za pośrednictwem 8-biegowej, dwusprzęgłowej przekładni automatycznej na obie osie w proporcjach 40:60.

Kolor nadwozia? Z platy do wyboru jest 17 barw, lecz każdy klient może zamówić swój unikalny odcień lakieru. W standardzie otrzymują Państwo 21-calowe felgi, jeśli to jednak nie spełnia oczekiwań, do wyboru są obręcze 22-calowe.

Audiofile docenią opcjonalny, 18-głośnikowy system audio Naim o mocy 2200 watów! Tym unikalnym systemem dźwiękowym sterować można za pośrednictwem dotykowego ekranu systemu MMI o wysokiej rozdzielczości, który na państwa życzenie można ukryć, tak aby nie zaburzał estetyki deski rodzielczej.

Nowy Bentley Continental wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku.

Kategorie

#NEWS

%d blogerów lubi to: